Ładowanie…

ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE

Firma specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych.
Sprawdź ofertę

Oferta


Spółka Locator Sp. z o.o. od 2003 roku  specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych na terenie miasta Wrocławia i gmin ościennych.

Duże doświadczenie, profesjonalizm, kwalifikacje zespołu, stosowanie wysokich standardów pracy i skuteczność w działaniu sprawiają, że firma „LOCATOR” Sp. z o. o. jest odpowiednim i odpowiedzialnym partnerem dla Wspólnot Mieszkaniowych.

Fundamentalnym celem firmy jest zadowolenie mieszkańców.

Zgodnie z wymogami prawa firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zakres oferowanych usług dostosowany jest do rosnących wymagań współczesnego rynku nieruchomości. Współpracujemy ze specjalistycznymi firmami zajmującymi się utrzymaniem czystości, konserwacją instalacji elektrycznej, wod-kan, monitoringu, CO, dźwigów. domofonów itp. Gwarantujemy utrzymanie czystości i terenów zielonych na wysokim poziomie oraz usuwanie awarii w możliwie najkrótszym czasie. Wysokość wynagrodzenia za zarządzanie jest w każdym przypadku negocjowana indywidualnie.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy w pełni KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ NIERUCHOMOŚCI:

  • Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami prywatnymi i komercyjnymi
  • Zarządzanie i administrację Wspólnotami Mieszkaniowymi
  • Organizowanie lub pomoc w organizowaniu wspólnot mieszkaniowych, poprzez wykonanie niezbędnych czynności zmierzających do zarejestrowanie Wspólnoty Mieszkaniowej (NIP, REGON, otwarcie kont bankowych) itp.
  • Bezpłatne prawne doradztwo dla obsługiwanych przez spółkę Wspólnot Mieszkaniowych.
  • Elektroniczna obustronna stała forma kontaktu poprzez e-maile, e-kartotekę, forum itp.

Dla mieszkańców naszych nieruchomości oferujemy usługę e-kartoteki lokalu – aplikacji internetowej zintegrowanej z systemem komputerowym służącym do rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych. Użytkownik lokalu przy pomocy osobistego identyfikatora oraz hasła uzyskuje dostęp do własnej kartoteki, analizuje swe zobowiązania i wpłaty korzystając ze standardowej przeglądarki internetowej. Przy powszechnym dostępie do Internetu zmniejszają się koszty i czas pozyskania tej informacji (przejazd do siedziby zarządcy, rozmowa telefoniczna, itp.). Ponadto informacja ta jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osobiste identyfikatory zbudowane są na podobieństwo naturalnie brzmiącego imienia i nazwiska np. jan.kowalski@zarzadca.pl. Dzięki temu użytkownik lokalu traktowany jest indywidualnie, a nie bezosobowo, jak jeden z tysięcy podobnych zapisów w bazie danych. Przeglądanie kartotek z dowolnego komputera można dodatkowo zabezpieczać według współczesnych standardów obowiązujących dzisiaj w Internecie. Wersja demonstracyjna systemu jest dostępna w Internecie pod adresem: https://www.e-kartoteka.pl.

One thought on “

Comments are closed.